درباره ما

درباره ما

در سال 99 در پی ابهامات بسیاری که در مورد امکان مهاجرت به آلمان از طریق ویزای آوسبیلدونگ وجود داشت ، مجموعه ایران آوسبیلدونگ با ایده یک گروه تلگرامی شروع به فعالیت نمود تا بتواند متقاضیان ویزای آوسبیلدونگ را همواره در جریان جدیدترین و دقیقترین اطلاعات مربوط به آوسبیلدونگ قرار دهد.
با گذشت زمان خانواده و مجموعه ایران آوسبیلدونگ با کمک‌های شبانه روزی و تلاش مستمر اعضا، به گونه ای بزرگتر شد که اکنون گستره فعالیت آن به ۴ گروه و 5 کانال تلگرام ، 1کانال یوتیوب و 1 پیج اینستاگرام رسیده است.
ما همچنین مختخریم که در مورخ 01/01/1401 اولین وبسایت تخصصی و فارسی زبان آوسبیلدونگ را در ایران تاسیس کردیم که مجرب ترین افراد را در تمام زمینه های مرتبط با مهاجرت به آلمان گرد هم آورده تا بهترین خدمات را به متقاضیان مهاجرت به آلمان ارائه دهد.
هدف ما از ابتدا در مجموعه ایران آوسبیلدونگ ایجاد امکان مهاجرت هدفمند، برنامه ریزی شده ، سریع و با قیمت مناسب به قلب اروپا “آلمان” بوده است. به همین منظور نیز روزانه در تلاش هستیم که تمامی خدماتی که در حوزه آوسبیلدونگ احتیاج دارید را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیارتان قراردهیم تا همراه و پشتیبان شما در مسیر مهاجرتتان به آلمان باشیم.

توجه: شما مجاز به کپی محتوا یا مشاهده سورس نیستید!!