سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه می توانم در مورد آوسبیلدونگ اطلاعات کسب کنم؟

پاسخ: برای اطلاع در مورد آوسبیلدونگ لطفاً ابتدا وارد بخش بلاگ شوید و سپس بلاگ آوسبیلدونگ چیست را مطالعه نمایید. در صورت وجود ابهام همچنین می توانید از مشاورین متخصص ما مشاوره دریافت نمایید.

ویرایش انگیزه نامه و رزومه به چه صورت انجام می شود؟

پاسخ: لطفاً در صفحه اصلی وارد بخش نگارش و ویرایش انگیزه نامه و رزومه شوید و توضیحات مربوطه را در این صفحه مطالعه فرمایید.

مشاوره آوسبیلدونگ به چه صورت ارائه می شود؟

پاسخ: لطفاً وارد صفحه مربوط به دریافت مشاوره آوسبیلدونگ شوید و توضیحات مربوط به مشاوره آوسبیلدونگ را در آنجا مطالعه نمایید.

مشاوره نظام وظیفه در چه زمینه ای انجام می شود؟

پاسخ: لطفاً وارد صفحه مربوط به دریافت مشاوره نظام وظیفه شوید و توضیحات مربوط به مشاوره نظام وظیفه را در آنجا مطالعه نمایید.

مشاوره زبان آلمانی به چه صورت ارائه می شود؟

پاسخ: لطفاً وارد صفحه مربوط به دریافت مشاوره زبان آلمانی شوید و توضیحات مربوط به مشاوره زبان آلمانی را در آنجا مطالعه نمایید.

رزرو مشاوره ها به چه صورت انجام می شود؟

پاسخ: ابتدا فرم مشاوره مربوطه را تکمیل نمایید. پس از اتمام ثبت نام و واریز وجه، برای تلفن همراه شما پیامکی از طرف مجموعه ایران آوسبیلدونگ ارسال خواهد شد که حاوی اطلاعات مرتبط با رزرو مشاوره شما خواهد بود. این پیامک به منزله تایید ثبت نام شما می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام ثبت نام یا پس از آن، با دپارتمان فنی بخش پشتیبانی وبسایت در ارتباط باشید.

مشاوره ها از چه طریقی انجام می شود؟

پاسخ: به علت همه گیری بیماری کرونا درحال حاضر مشاوره ها فقط به صورت اینترنتی و از طریق پیام رسان واتس اپ به صورت صوتی یا تصویری (به انتخاب شما) انجام می شود

چگونه متوجه شوم که چه نوع مشاوره ای ( مشاوره تخصصی یا عمومی) مناسب من است؟

توضیحات مرتبط با هر نوع مشاوره در صفحه مربوط به آن قرار داده شده است. شما با مطالعه این توضیحات می توانید متوجه شوید که شرایط شما برای دریافت کدام مشاوره مناسب می باشد. با این وجود در صورت وجود ابهام پس از مطالعه توضیحات، می توانید با دپارتمان پرسش و پاسخ بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

آیا امکان تغییر زمان مشاوره پس از ثبت درخواست وجود دارد؟

بهتر است هنگام ثبت نام و انتخاب زمان مشاوره نهایت دقت را به عمل آورید اما جهت تغییر زمان مشاوره تا دو ساعت پس از واریز وجه می توانید با ارسال پیام به دپارتمان فنی بخش پشتیبانی سایت، زمان مشاوره را تغییر دهید.

آیا امکان بازگشت وجهی که برای دریافت مشاوره پرداخت کرده ام وجود دارد؟

پاسخ : در صورت تمایل به بازپسگیری وجه پرداخت شده جهت دریافت مشاوره، تا یک ساعت پس از واریز وجه می توانید با ارسال پیام به دپارتمان فنی بخش پشتیبانی سایت، وجه واریز شده را به صورت کامل پس از 72 ساعت دریافت نمایید. به یاد داشته باشید در صورتی که از زمان ثبت درخواست مشاوره شما بیش از یک ساعت گذشته باشد، از وجه واریز شده به میزان 30 درصد کسر و مابقی به شما مجدد عودت داده خواهد شد.

چگونه با بخش پشتیبان سایت در ارتباط باشیم؟

پاسخ: بخش پشتیبانی سایت ایران آوسبیلدونگ به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل پاسخگوی تمام سوالات شما است. جهت ارتباط با مسئولین این بخش می بایست روی آیکون قرمز رنگ بخش پشتیبانی در سمت راست پایین صفحه کلیک نموده و دپارتمان مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 چگونه با مجموعه ایران آوسبیلدونگ در ارتباط باشم؟

پاسخ : جهت ارتباط با مجموعه ایران آوسبیلدونگ بر روی دکمه ارتباط با ما در نوار سفید رنگ بالای سایت کلیک نمایید و فرم مربوطه را تکمیل کنید.

جهت درج تبلیغات در وبسایت ایران آوسبیلدونگ یا صفحات اجتماعی این مجموعه و اطلاع از تعرفه ها لطقاً با دپارتمان فنی بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

توجه: شما مجاز به کپی محتوا یا مشاهده سورس نیستید!!