انتخاب نوع مشاوره آوسبیلدونگ

انتخاب نوع مشاوره آوسبیلدونگ

مشاوره تخصصی آوسبیلدونگ و دوال اشتودیوم

در این نوع از مشاوره شرایط شما به لحاظ سن، تجربیات، سطح دانش و مهارت و حتی وضعیت مالی بررسی خواهد شد و با توجه به رشته یا رشته های مورد علاقه تان تمام راه های مناسب جهت مهاجرت به آلمان چه از طریق کاری، تحصیلی یا آوسبیلدونگ به برایتان شرح داده می‌شود تا بتوانید آسانترین به صرفه‌ترین و بهترین راه مهاجرت به آلمان را پیدا کنید, مشاوره تخصصی مناسب افرادیست که اطلاعات عمومی درمورد آوسبیلدونگ دارند و میخواهند شرایط اختصاصی آنها برای مهاجرت بررسی شود.

توجه!
مشاوره آوسبیلدونگ در بستر Google meet انجام می‌شود. جهت انجام مشاوره می‌توانید بدون نصب نرم افزار از طریق لینکی که به صورت پیامک برایتان ارسال خواهد شد، در وقت مقرر جهت دریافت مشاوره حاضر شوید.
لازم به ذکر است جهت ورود به Google meet احتیاجی به داشتن فیلتر شکن نیست از اینرو لطفا به منظور ارتقای کیفیت مکالمه پیش از شروع مشاوره فیلتر شکن خود را حتماَ خاموش نمایید. 
به خاطر داشته‌باشید هنگام ورود به Google meet نام و نام‌خانوادگی کامل خود را  وارد نمایید، در غیر اینصورت امکان انجام مشاوره برای شما میسر نخواهد شد.
شما می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار از Google meet در بستر وب استفاده نمایید. چنانچه مایل به نصب نرم افزار می‌باشید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر آن را دانلود کنید.

این سرویس تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد

بارگذاری...

گروه پرسش و پاسخ

هرسوالی درمورد اوسبیلدونگ دارید اینجا مطرح نمایید!

گروه پرسش و پاسخ

هرسوالی درمورد اوسبیلدونگ دارید اینجا مطرح نمایید!

توجه: شما مجاز به کپی محتوا یا مشاهده سورس نیستید!!